top of page

Acerca de

MYCABIN loodi aastal 2020 visiooniga luua funktsionaalseid ja taskukohaseid väikemaju inimestele üle kogu maailma.

 

Meie teekond sai alguse Mārupes, Lätis paikneva esimese tootmisüksuse loomisega, mis oli Euroopa turule suunatud. 2022. aastal laiendasime oma tegevust, avades teise üksuse Chicago piirkonnas. Sellega tähistasime oma teekonna algust Põhja-Ameerika turul.

 

2023. aastal asub MYCABIN moodulmaju ka Eestisse kohale toimetama.

mycabin-komanda.jpg
MYCABIN-house-installation.jpg

Majad igale soovile

Pakume valikut igale vajadusele vastavaid väikemaju.


Meie kahetasandilistel elumajadel My Milla 25 ja My Milla Long on külluslikult loomulikku päiksevalgust majja laskvad suured aknad ning ruumika ja avara tunde loovad kõrged laed.
Meie uusima mudeli, My Milla Long ruumide hulka kuulub ka lisamagamisala. 
Mitmekülgne My Milla 20 on täiuslik maja neile, kes vajavad kodukontorit või mugavat külalisteala.

My Galia saunamaja pakub spaaväärilist täiuslikku lõõgastust otse sinu enda kodus.


Neile, kes soovivad täielikku väikemaja lahendust, on meil pakkuda My Cabin Set, mille hulka kuuluvad Milla (sinu eelistustest sõltuvalt kas 25 või Long), My Milla 20 ja My Galia, mis on üksteisega terrassi abil ühendatud. See enneolematult väärtuslik komplekt võimaldab sul luua oma soovidele vastava, olemasolevaid võimalusi parimal moel ära kasutav eluruumi.

Meie siseruumides paiknev tootmine on loodud kliendimugavust silmas pidades. Majade tehasetootmine võimaldab meil üheaegselt mitmeid maju ehitada ning kindlustada seeläbi kiire kohaletoimetamine ja probleemideta paigaldus. Tehasetootmine annab ka võimaluse tõhususe tõstmiseks, kulude kokkuhoiuks ja tasemel kvaliteedikontrolliks. 


Meie tipptasemel tootmisüksuste Mārupes, Lätis ja Chicagos, USA-s kvalifitseeritud personal töötab täpselt ja tõhusalt, et iga valmiv väikemaja vastaks kõrgeimatele standarditele. Oma töötajate heaolu ja turvalisust väärtustades kindlustame iga MYCABIN maja loomises kaasa löönud meistrimehe usaldusväärsuse. Lõpptulemuseks on stiilne, funktsionaalne ja taskukohane väikemaja, mis on valminud ülima hoole ning tähelepanuga igale detailile.

mycabin-tehas-1.jpg
Sazinies ar mum

Võta meiega ühendust

Aitäh, et meiega ühendust võtsid! Sinu sõnum on teele saadetud.

bottom of page