top of page

Korduma kippuvad küsimused

 • 1. Millistesse Eesti piirkondadesse MYCABIN maju transpordib?
  MYCABIN toob majad kohale üle kogu Eesti, kui asukoht on transpordiks ligipääsetav ning vastab kõigile vajalikele tingimustele ja lubadele.
 • 2. Kas transport sisaldub hinnas? Kuidas tarneprotsessi juhtimine?
  Kohaletoimetamise kulu ei kajastu hinnas. Transpordikulud määratakse igale tellimusele eraldiseisvalt, võttes arvesse sihtkohta ja kohaletoimetamise keerukust. Kogu lähetusprotsessi vältel teeme tihedat koostööd oma logistikapartneriga. Samas pakume kliendile alati võimalust kasutada oma transporditeenuse pakkujat juhul, kui olemas on meie majade transpordiks sobilikud veokid.
 • 3. Kui palju maksab kohaletoimetamine?
  Lähetuskulud kalkuleerime iga projekti jaoks eraldi, võttes arvesse sihtkohta ning kohaletoimetamise keerukust.
 • 4. Mis sisaldub hinnas?
  Üksikasjalikuma hinnateabe saamiseks palume tutvuda meie iga konkreetse majamudeli tootelehega. Pakume kõigile majamudelile erinevaid pakette, alustades põhivarustusest kuni täisvarustusega majadeni, milles on köök, vannituba, küttesüsteem, terrass ning muud lisavõimalused. Kõigis hindades sisaldub vundament, paigaldus ning kohaliku omavalitsuse käest ehituslubade taotlemiseks vajaliku dokumentatsiooni ettevalmistus. See katab ka MyCabin arhitektide poolt ettevalmistatud kohapõhise plaani koostamise.
 • 5. Milline on MYCABIN majade hinnanguline tootmis- ja transpordiaeg?
  Meie majade tootmiseks ja transpordiks kulub tavapäraselt kokku umbes 2-4 kuud sõltuvalt konkreetse projekti tingimustest. Ajajoone põhjalikuma ülevaate ning konkreetsed sammud leiab meie veebilehe "Kuidas see tegelikult käib" osast.
 • 6. Kas majad sobivad aastaringseks elamiseks?
  Jah, meie väikemajades saab mugavalt elada terve aasta jooksul. Kõigil majadel on 150 mm villaga soojustatud seinad, põrandad, katused ning lisaks ka täiesti veekindel kaitsekiht, mis üheskoos tagavad minimaalse küttevajaduse isegi kõige külmemate ilmadega. Pakume oma majadesse erinevaid küttesüsteeme nagu näiteks puuküttega malmkamin ja põrandaküte, et tagada mugav ja soe elukeskkond terveks aastaks.
 • 7. Millised on majade võimalikud küttelahendused?
  Pakume oma majadega laia valikut küttevõimalusi, et kindlustada mugav elukeskkond. Nende võimaluste hulka kuuluvad puuküttega malmkamin, põrandaküte ja Wi-Fi abil hallatavad elektriradiaatorid, mida on lihtne sisse või välja lülitada ka siis, kui te ei viibi majas.
 • 8. Kas kõik kommunaalühendused on majadesse eelpaigaldatud?
  Jah, meie majadesse on paigaldatud kanalisatsioon, veevarustus ja elektriühendused. Paigaldamisel jääb sinu hooleks vaid nende ühendamine.
 • 9. Kas maja on pärast paigaldamist võimalik ümber paigutada?
  Jah, meie maju saab pärast paigaldamist ka teise asukohta ümber paigutada.
 • 10. Kas kohanduste loomisel on võimalik arvesse võtta ka minu spetsiifilisi soove ja eelistusi?
  Kuigi pakume oma majade näol standardlahendusi, oleme mahukamate tellimuste puhul valmis kohandusvõimalusi arutama, etsinu ainulaadseid soove ja eelistusi arvesse võtta.
 • 11. Kas Eesti pankadest on võimalik taotleda finantseeringut Lätis toodetud väikemaja soetamiseks?
  Jah, Läti väikemajade soetamiseks on võimalik taotleda finantseerimist Eesti pankadest. Täpsema info saamiseks võta palun oma meelispangaga ühendust. Üheskoos Eesti pankadega oleme ka välja töötamas MyCabin toodetele parimaid finantseerimispakkumisi. Täna teeme koostööd Luminoriga ning õige pea jagame täpsemat teavet ka meie veebilehel. Hoia end värskendustega kursis.
 • 12. Millised on garantii ja müügijärgse teeninduse tingimused?
  Tagame oma majadele 2 aastat garantiid ning aitame sind kõigi muredega, mis sel perioodil võivad tekkida.
 • 13. Kas Lätis toodetud väikemaja importimisel Eestisse kaasnevad lisanduvad maksud või lõivud?
  Eraklientidele ei lisandu tavapärasele käibemaksuga hinnale mitte mingisuguseid makse ega lõive. Äriklientide käibemaksumäär sõltub kliendi käibemaksukohuslase staatusest.
 • 14. Kuidas toimub MYCABIN majade transport?
  MYCABIN majad tarnitakse täiel määral komplekteeritutena ning koos kõigi valitud funktsioonide ja varustusega. Majad transporditakse kohale veokitel ning paigaldatakse samal päeval juba eelnevalt ettevalmistatud vundamendile.
 • 15. Milliseid vundamendi tüüpe MYCABIN majade puhul kasutatakse?
  MYCABIN majad paigaldatakse kruvivai- ehk punktvundamendile, mis tagab konstruktsioonile tugeva ja stabiilse tugisüsteemi.
 • 16. Kus toodetakse MYCABIN maju?
  MYCABIN majad toodetakse Mārupes, Lätis – meie kaasagses tehases, mis paikneb umbes 20-minutilise autosõidu kaugusel Riiast. Oleme uhked oma suurepärase tootmisprotsessi üle, mis tagab iga loodud maja kõrge ehituskvaliteedi ning pöörab tähelepanu ka pisemaile detailidele. Meie demomajaga saab tutvuda Lätis (20 min autosõidu kaugusel Riia kesklinnast) eelneva kokkuleppe alusel.
bottom of page